Vloranews

Latest Videos

 • 0:15

  Bora bllokon qytetaret ne Llogora

  0 views Dec 29, 2017
 • 0:56

  Aksioni sekuestrohen 155 kg kanabis

  0 views Dec 22, 2017
 • 0:15

  Shpërthim i kontrolluar i pakos së dyshimtë në Vlorë

  0 views Dec 15, 2017
 • 0:34

  Ronaldo më i miri i historisë? Maradona me reagim fantastik

  0 views Dec 15, 2017
 • 0:36

  E shikonte luftën e motrës, por nuk duroi: ‘Mos e rrih motrën time’

  0 views Dec 14, 2017
 • 1:04

  E kujton shokun e ndjerë duke rrezikuar jetën e tij

  0 views Dec 14, 2017
 • 0:9

  Rrëzohet pak para cakut, e ndihmon të fitojë ajo që më së paku pritej

  0 views Dec 12, 2017
 • 0:58

  Ky është lloji më i ri i vallëzimit në botë

  0 views Dec 12, 2017
 • 0:9

  Një zjarr i madh i është vënë kodrës në Kuzumbaba

  0 views Dec 11, 2017
 • 0:11

  Kjo nene nga Qeparoi kerkon familjen

  0 views Dec 10, 2017
 • 0:33

  Rrezohet nje tjeter palme te kinoteatri

  0 views Dec 9, 2017
 • 0:26

  Vlorë stadjumi mbushtet me goca

  0 views Dec 9, 2017
 • 7:36

  Sarandë, maskat vjedhin marketin, policia arreston pijanecin që mori një shishe raki

  0 views Dec 9, 2017
 • 1:27

  Qytetarët Vlonjat per korrupsionin ne politike

  1 views Dec 9, 2017
 • 1:00

  Aksident ne Vlore prane Xhamisë

  0 views Dec 8, 2017
 • 1:48

  Kur burrat qajne

  0 views Dec 8, 2017
 • 1:21

  Ja si kujtohet 8 Dhjetori nga Vlonjatet

  0 views Dec 8, 2017
 • 0:49

  Aksidenton te moshuarin duke iu shmangur gropave

  0 views Dec 8, 2017
 • 0:18

  Vendosen pemë tek rruga e Çipajve në Vlorë

  7 views Dec 8, 2017
 • 3:08

  Aksident i rëndë në Vlorë

  0 views Dec 6, 2017
 • 2:26

  Fshati Fitore, demet e permbytjes

  0 views Dec 6, 2017
 • 6:42

  Një Endërr e Shkelur

  0 views Dec 6, 2017
 • 3:49

  Deputetet e PD shperndajne ndihma per familjet e demtuara nga permbytjet

  0 views Dec 5, 2017
 • 3:44

  Rruga prane Ish-Elektrikut Vlore

  0 views Dec 5, 2017
 • 0:37

  Vendosja e pemes se festave te fundvitit ne Vlore

  1 views Dec 5, 2017
 • 0:55

  Nisin punimet në rrugën "Aristidh Kokoshi", Vlorë

  0 views Dec 5, 2017
 • 1:12

  Ndihmat nga Mali i Zi tek Pallati i Sportit Vlore

  0 views Dec 5, 2017
 • 1:9

  Tifozi e ekzagjeron, me makinë në

  0 views Dec 4, 2017
 • 2:37

  Thyejnë xhamat dhe vjedhin pajisjet e televizionit, kamerat e sigurisë

  0 views Dec 4, 2017
 • 2:45

  Florentina, profesoresha 'pa sy' që të sheh me mendje dhe shpirt

  0 views Dec 4, 2017
 • 1:14

  Kokainë e cilësisë së parë, kapet banda që furnizonte klientët VIP (Video)

  0 views Dec 4, 2017
 • 3:06

  Lagja "24 Maj", mungese ndricimi dhe kanalizimesh

  0 views Dec 4, 2017
 • 2:10

  Skamja ne familjen vlonjate

  0 views Dec 4, 2017
 • 1:57

  Nusja refuzon ti laje kembet vjehrit

  0 views Dec 4, 2017
 • 0:17

  Furrë Buke Gjergji në ndihmë të familjeve të përmbytura.

  1 views Dec 4, 2017
 • 2:37

  Pamjet e grabitjes se Zjarr TV

  0 views Dec 4, 2017
 • 6:33

  Shtepia e Femijes Vlore, strehimi i femijeve nga pamundesia ekonomike

  2 views Dec 4, 2017
 • 0:25

  Biznesi vlonjat në ndihmë të familjeve të përmbytura

  0 views Dec 4, 2017
 • 0:38

  Aksident në autostradë pranë Durrësit

  0 views Dec 4, 2017
 • 1:19

  I pastrehu ia ktheu 10 mijë dollarët e gjetura

  0 views Dec 4, 2017
 • 0:24

  Vjedhje në një apartament në Vlorë

  0 views Dec 3, 2017
 • 0:19

  Narte, aty ku lopët kullosin në mbeturina

  0 views Dec 3, 2017
 • 2:05

  Lagja"Kozma Qirjo", situata pos-treshje

  0 views Dec 3, 2017
 • 3:18

  Uji nëpër banesa shkakton dëme të mëdha

  0 views Dec 3, 2017
 • 1:35

  Kallashi kërcim seksi në preherin e deputetit të Lezhës

  2 views Dec 3, 2017
 • 2:34

  Pasojat e permbytjeve tek banesat prane Kishes Ortodokse

  0 views Dec 3, 2017
 • 0:56

  Vlore, cilesia e dobet e Rruges se Unazes

  0 views Dec 3, 2017
 • 3:18

  Lagja "Varrosh" pushtohet nga uji

  0 views Dec 3, 2017
 • 1:52

  Lagja "1 Maj", uji pushton katet e para të banesave

  0 views Dec 3, 2017
 • 3:12

  Permbytja tek zona e rrapit, zhbllokohet rruga

  0 views Dec 3, 2017
 • 3:47

  xhafaj ne Vlore per permbytjet

  0 views Dec 3, 2017
 • 1:01

  Kater anije te mbytura ne Triport nga reshjet

  0 views Dec 3, 2017
 • 1:18

  Përmbytje në Greqi, Vjosa rrit nivelin në malet e Pindit

  0 views Dec 2, 2017
 • 0:56

  Rrengjethëse , qendroi dy ditë në ujë

  0 views Dec 2, 2017