GazetaLajm

Latest Videos

 • 0:54

  Kësaj i thuhet rrahje, Shikoni se cka bëjn Shqiptarët në një Disko në Austri (Video)

  9 views Nov 20, 2017
 • 4:32

  Shikoni si Shqiptari ‘KËPUTË’ Amerikanin në Poker duke ia rrëmbyer 500 mijë dollar! (Video)

  0 views Nov 20, 2017
 • 3:16

  Shikoni si Policia Maqedonase bën film gjatë aksionint në klubet Shqiptare! (Video)

  0 views Nov 20, 2017
 • 3:36

  Nuk do ta besoni cka vendosi Adelina Ismajli në këto momente! (Video)

  0 views Nov 20, 2017
 • 3:00

  Edhe Xhavit Haliti ulet në gjunjë, nuk do ta besoni për çfarë! (Video)

  0 views Nov 13, 2017
 • 1:41

  “Unë dua bukë edhe një shtëpi" Nëse nuk mundeni ta ndihmoni së paku Shpërndajeni (Video)

  0 views Nov 2, 2017
 • 2:43

  Godet Zijadin Sela, Ja si deshën të më likuidojnë VMRO-ja dhe Ali Ahmeti! (Video)

  0 views Oct 27, 2017
 • 2:45

  Gjergj Kastrioti lind në Kumanovë (Foto+Video)

  0 views Oct 24, 2017
 • 1:31

  Fjalët prekëse të Frashër Krasniqit, Ja vlen ta dëgjon çdo shqiptar (Video)

  0 views Oct 14, 2017
 • 6:51

  "Qobani" ka nje amanet per Albin Kurtin (Video)

  0 views Oct 14, 2017
 • 3:23

  Albin Kurti, o Hashim a të kam thanë se ke mi ra pishman për Gjykatën Speciale (Video)

  0 views Oct 13, 2017
 • 1:14

  Tronditet Kosova, Milaim Zekës i publikohet një video shokuese!!

  1 views Oct 12, 2017
 • 9:33

  Gjuhen me kallasha dhe armë zjarri, dy të vrarë dhe tre të plagosur (Video)

  0 views Oct 12, 2017
 • 1:30

  Publikohet video kur Shqiptarët kishin barrikaduar KFOR-in rus në Kosovë (Video)

  0 views Oct 11, 2017
 • 3:13

  Godet Ramush Haradinaj ”Ta dini kufiri është në Qakorr" edhe pik.. (Video)

  1 views Oct 11, 2017
 • 3:25

  Çartet Hoxhë Mazllami, ja çka thotë ai për "Pederat" (Video)

  0 views Oct 11, 2017
 • 1:21

  Ivica Daçiq ia thotë këngës ‘Osman Aga’, Shikoni reagimin e Erdoganit (Video)

  0 views Oct 11, 2017
 • 2:05

  ‘Grushtohen’ Shpend Ahmeti dhe Arban Abrashi, ja çka ndodhi në emision (Live)

  0 views Oct 10, 2017
 • 3:11

  Erdogani e kallë Vuçiqin, i flet shqip në fytyrë, shikoni reagimin e tij (Video)

  0 views Oct 10, 2017
 • 2:10

  Lendi është “GAY”! Ky është momenti më i mirë në jeten time (Video)

  1 views Oct 10, 2017
 • 1:00

  Shikoni sa bukur këndon këngë Shqiptare Donald Trump! (Video)

  0 views Oct 9, 2017
 • 6:45

  E pranon lidhjen Shkurte Gashi, Nuk do ta besoni se kush është i dashuri? (Video)

  1002 views Oct 9, 2017
 • 4:43

  Frashër Krasniqi “godet” keq Ramush Haradinajn, ja reagimi tij! (Video)

  0 views Oct 9, 2017
 • 2:12

  Çartet Hoxhë Fatmiri “Shqiptari nuk bëhet peder” a mirrni vesh ju a jo! (Video)

  0 views Oct 9, 2017
 • 0:45

  Viti 1999, Momenti kur Shqiptaret perleshen me serbet, Kujdes Pamjet (Video)

  42 views Oct 8, 2017
 • 6:46

  Elvis Naçi, Kjo deklaratë e tij në emision i lë me gojë hapur të gjithë! (Video)

  2 views Oct 8, 2017
 • 8:18

  Godet Frasher Krasniqi: Do ta Rrahi prap Milaim Zeken nese Kritikon (Video)

  0 views Oct 8, 2017
 • 2:32

  A e dini kur Shqiptarët ja nisën me fol keq për Turqinë?! (Video)

  0 views Oct 8, 2017
 • 2:32

  0 views Oct 8, 2017
 • 4:31

  0 views Oct 8, 2017
 • 58:35

  Milaim Zeka e tepron: (provokon myslimanët) Adem Jashari e ka pi alkoolin! (Video)

  0 views Oct 7, 2017
 • 5:22

  Godet Mixha Bajram: Hashim mos u bon "peder"! (Video)

  0 views Oct 7, 2017
 • 0:47

  Befason Shyhrete Behluli me deklaratën e saj për familjen! (Video)

  0 views Oct 7, 2017
 • 1:30

  Trim i vërtetë jo veq me fjalë, Shiko çka bën në gykatë Frashër Krasniqi (Video)

  0 views Oct 7, 2017
 • 9:37

  Përleshje mes tifozëve të Kosovës dhe atyre të Ukrainës (Pamje)

  0 views Oct 6, 2017
 • 2:36

  E papritur: Ja çfarë ndodhi në tubimin e Vetëvendosjes teksa po fliste Albin Kurti (Pamje)

  0 views Oct 6, 2017
 • 1:24

  Ramiz Lladrovci: Gruja me ka than veç me “ilmu”, po me nxan e nxani tjetër kush (Video)

  0 views Oct 6, 2017
 • 5:57

  Video e rrallë e Agim Ramadanit gjatë luftës: ”I hangrum krejt pa pjekë, i tranum SHKIJET”

  0 views Oct 6, 2017
 • 0:34

  Pse Berat Buzhala e Arbana Xharra nuk tallen me këtë video? (VIDEO)

  0 views Oct 6, 2017
 • 0:47

  Ndahet nga gruaja, burri i ‘dorëzohet’ gjarpërit, filmon vdekjen live (Video)

  0 views Oct 5, 2017
 • 1:55

  Shqipëri 1998: Policia Shqiptare rrahin ushtarin e UÇK-së, pasi i gjetën dy bomba (Video)

  0 views Oct 5, 2017
 • 1:55

  0 views Oct 5, 2017
 • 2:30

  EKSKLUZIVE: Këto janë 4 familjet Mafioze Shqiptare më të rrezikshmet (Video)

  0 views Oct 4, 2017
 • 17:53

  Momenti kur deputeti serb hedh flamurin e Kosovës! (Video)

  0 views Oct 4, 2017
 • 0:41

  Shkurte Gashi flet për herë të parë, tregon se a është shtatzënë (Video)

  0 views Oct 4, 2017
 • 0:26

  Ramush Haradinaj flet në foltore, ndodhë diçka e papritur në sallë !(Video)

  0 views Oct 4, 2017
 • 2:16

  E pabesueshme: Mërgimtarit i zhduken 10 mijë euro në aeroportin Adem Jashari (Video)

  0 views Oct 4, 2017
 • 13:56

  Emigranti shqiptar shpenzon 60 mijë euro për shtëpinë, por kur kthehet shikoni si e gjen!! (Video)

  0 views Oct 4, 2017
 • 1:29

  Elvis Naçit i drejtohet Nanos: Mos ma ngrit mua zerin këtu (Video)

  0 views Oct 4, 2017
 • 1:16

  Godet Shkenda Dubova, Nuk me kënaqin meshkujt Shqiptar (Video)

  0 views Oct 4, 2017
 • 1:32

  Haradinaj hyn me forcë në Kuvend

  0 views Oct 3, 2017
 • 0:34

  Milaim Zeka çartet: Ai njeri qe me bjen shuplak, nuk jetoj 24 ore

  0 views Oct 3, 2017
 • 0:18

  Qytetari nga Vitia shan politikanet!!!

  0 views Oct 3, 2017
 • 3:07

  Milaim Zeka thote m'ka rreh Albin Kurti e jo Frasheri

  0 views Oct 3, 2017