Lajmifundit

Latest Videos

 • 2:46

  VIDEO/ Policia arreshton ""Shumakerin" e Tiranes, levizte me 100km/h ne rruget e kryeqytetit

  2 views Apr 21, 2018
 • 2:36

  VIDEO/ Shkatërrohet banda e ‘skifterëve’ shqiptarë në Itali, 12 të arrestuar

  0 views Apr 8, 2018
 • 4:39

  Të dehur në timon, policia arreston gjatë natës 5 shoferë, mes tyre edhe një femër

  0 views Apr 8, 2018
 • 4:58

  ‘Gjuetia’ gjatë natës, si e pësuan shoferët e makinave luksoze. Policia 378 teste alkooli

  0 views Mar 31, 2018
 • 1:11

  I ke bërë buzët me silikon? Albana Osmani: Kështu mi ka bërë mami dhe babi

  0 views Mar 27, 2018
 • 0:54

  Nisen me drogë me vlerë 5 mln Euro nga Shqipëria për në Itali, pranga dy shqiptarëve

  0 views Mar 26, 2018
 • 4:49

  "Turp për kryeministrin", si reagojnë shoferët kur marrin lajmin për taksën në "Rrugën e Kombit"

  0 views Mar 25, 2018
 • 0:36

  Aksident i frikshëm, vinçi shkatërron 9 automjete

  2 views Mar 25, 2018
 • 3:59

  I dehur dhe pa patentë, i riu tenton të mashtrojë policinë por e pëson keq

  0 views Mar 24, 2018
 • 3:9

  Mori hak ndaj grupit që e rrahën, reperi përfundon pas hekurave: Më mirë në burg s'e në spital

  3 views Mar 23, 2018
 • 0:24

  Video/ Ngatërron frenat me gazin, përplas për vdekje këmbësoren 44-vjeçare

  1 views Mar 22, 2018
 • 1:17

  VIDEO/ Rama uron me këto pamje, ja lajmi i mirë që jep këtë mëngjes

  0 views Mar 21, 2018
 • 0:10

  "U mbyt urbani"

  0 views Mar 19, 2018
 • 0:13

  “E goditi disa herë në kokë”, ngjarje horror në Vlorë, 40-vjeçari vret me sëpatë të afërmin

  2 views Mar 17, 2018
 • 5:00

  VIDEO/ Aksidentoi këmbësorin dhe u largua nga vendngjarja, kapet shoferi i dehur në Tiranë

  4 views Mar 17, 2018
 • 4:42

  A më tradhton? E reja provokon të dashurin me dy vajza seksi, shikoni ç'ndodh më pas

  5 views Mar 16, 2018
 • 2:08

  E frikshme, 45 vjeçari gjen pitonin 4.5 metra të gjatë brenda murit të dhomës

  0 views Mar 16, 2018
 • 0:23

  Video/ Pacienti rrihet me shkop nga shoku i tij i dhomës

  0 views Mar 16, 2018
 • 1:18

  Shkatërrohet banda e “skifterëve” shqiptarë në Itali, pranga 7 të rinjve

  0 views Mar 14, 2018
 • 0:59

  Shkatërrohet banda e drogës Shqipëri- Itali, në pranga 43 persona

  0 views Mar 14, 2018
 • 2:13

  Deputetët përleshen në Parlament

  2 views Mar 13, 2018
 • 1:00

  Video/ I dehur që në mëngjes, arrestohet shoferi i autobusit në Tiranë

  0 views Mar 12, 2018
 • 1:14

  5 të vdekur, ja momenti i rrëzimit të helikopterit në New York

  0 views Mar 12, 2018
 • 1:53

  Rama i kërkon Arta Markut të thërrasë në prokurori Bashën

  0 views Mar 11, 2018
 • 4:41

  VIDEO/ Me shpejtësi skëterrë dhe i dehur, 30 vjeçari me “Benz ML” e pëson keq nga policia

  0 views Mar 10, 2018
 • 1:07

  Rama e 'nis ditën' me Bashën, publikon videon e diferencës: Ja dallimi mes nesh dhe atyre

  0 views Mar 10, 2018
 • 0:20

  Pamjet, autori dergohet tek vendi ku groposi shokun

  0 views Mar 9, 2018
 • 1:13

  Policia Rrugore kap "mat" shoferët tek Komuna e Parisit, vendos 83 gjoba

  0 views Mar 7, 2018
 • 2:07

  "Do të gjej punë", 50-vjeçari fton për kafe të renë, fillon t'a prekë në vende intime

  1 views Mar 7, 2018
 • 0:26

  Pamje shokuese, gruaja përdor fëmijën "si armë" për t'i gjuajtur burrit

  0 views Mar 6, 2018
 • 0:52

  Rama jep lajmin e mirë për shqiptarët në Greqi: Vula apostile, do kursehen 6.7 mln euro në vit

  0 views Mar 6, 2018
 • 3:34

  Pamjet e operacionit/ Si u kap “Tan Zimani”, skafisti i gomones me drogë në Igumenicë

  2 views Mar 3, 2018
 • 3:35

  "Më pret shoqëria të festojmë", shoferi me shpejtësi skëterrë nuk i ndalon policisë

  0 views Mar 3, 2018
 • 0:28

  Autobusi shmang përplasjen me veturën në Skoci, bën drift në dëborë

  0 views Mar 1, 2018
 • 4:56

  Mira nga Shkodra tregon mes lotësh historinë e trishtë: Ambulanca më vrau burrin para syve

  0 views Mar 1, 2018
 • 6:17

  “Mjerim ekstrem”, Berisha publikon videon: Ja kujt i ndërpret ndihmën ekonomike Rama

  0 views Feb 27, 2018
 • 0:25

  EMRAT/ Kokainë për lokalet e natës në ish-Bllok, si u kapën mat dy durrsakët

  0 views Feb 27, 2018
 • 1:52

  Video/ Kryeministri Rama jep lajmin e mirë

  1 views Feb 27, 2018
 • 1:11

  Video/ Pamjet e arrestimit të dy vrasësve të dyshuar të biznesmenit me borxhe

  0 views Feb 26, 2018
 • 0:44

  Polici hero i shpëton jetën fëmijës 5-vjeçar

  0 views Feb 24, 2018
 • 2:9

  Berisha publikon videon: Policët bashkiakë të Veliajt rrahin qytetarin

  0 views Feb 23, 2018
 • 1:35

  Ndodh në Tiranë, policia ndalon ambulancën për t'i hapur rrugë eskortës së zyrtarëve

  0 views Feb 23, 2018
 • 3:12

  50-vjeçari nga Durrësi rrëmben të dashurën 18 vjeçe, por i ndodh e papritura nga familjarët

  0 views Feb 22, 2018
 • 0:28

  Kapen me mina me telekomandë e drogë, ja momenti i arrestimit të dy trafikantëve

  0 views Feb 21, 2018
 • 0:08

  VIDEO/ Bes Kallaku “u vjedh” aparatin fotografik turisteve, ja si reagojnë ato

  0 views Feb 19, 2018
 • 4:06

  Benin nga Pogradeci "e gjen belaja" me gruan: Ishte zhulse!

  0 views Feb 19, 2018
 • 2:36

  Gruaja nga Vlora kap burrin me të dashurën, nuk u beson syve kur zbulon kush ishte

  2 views Feb 17, 2018
 • 0:28

  VIDEO/ Shisnin kokainë në ish-Bllok, arrestohen 4 persona, mes tyre një femër

  2 views Feb 16, 2018
 • 1:45

  Fotografia në iPadin e Berishës që shkaktoi të qeshura në Parlament

  2 views Feb 15, 2018
 • 4:37

  Vjehrra i futej në krevat çdo natë, nusja nga Elbasani i kërkon të divorcohet

  0 views Feb 15, 2018
 • 0:24

  Qytetari i bën "gjëmën" të riut që grabiste banesa në Durrës, i bën video dhe ia nis Policisë

  0 views Feb 15, 2018
 • 1:24

  "Ditë të mbarë", Rama jep lajmin e mirë për Pukën

  0 views Feb 15, 2018
 • 0:17

  VIDEO/ Avioni amerikan zhduk nga faqja e dheut tankun rus në Siri

  1 views Feb 14, 2018
 • 6:22

  "Cmenduri", Range Roveri i ri ngjit 999 shkallët e “Parajsës” në Kinë

  2 views Feb 13, 2018