Shqiperia ime

Latest Videos

  • 0:06

    Lori Hoxha

    133 views May 2, 2018
  • 0:23

    Momenti kur Thomas Muller humbet mundësinë ideale që Bayern të kalojë në finale

    91 views May 1, 2018
  • 4:36

    “A të shtrihem gjysmë orë këtu, se vetëm një teke…”, çfarë ndodhi mbrëmë në Tiranë

    106 views Apr 28, 2018
  • 0:37

    “A të shtrihem gjysmë orë këtu, se vetëm një teke…”, çfarë ndodhi mbrëmë në Tiranë

    78 views Apr 28, 2018
  • 0:18

    bardhi

    51 views Apr 23, 2018
  • 0:06

    Armina “mbyll” Xenin në shtëpi dhe harbohet në krah të opinionistit të famshëm

    95 views Apr 22, 2018
  • 0:10

    Me thithkat jashtë dhe tufa eurosh

    107 views Apr 18, 2018
  • 0:52

    Allegri sherr me Sergio Ramos: Je i pafytyrë!

    14 views Apr 11, 2018
  • 0:44

    33 views Apr 11, 2018
  • 0:31

    Taulant Xhaka Amazing Shot Goal

    18 views Apr 2, 2018
  • 0:44

    Sigurimi e ndaloi vajzen e vogel, por Messi bëri një gjest që i mahniti të gjithë

    41 views Apr 1, 2018
  • 2:01

    Shihni si policia gjuan me gurë protestuesit te Rruga e Kombit, Berisha publikon pamjet

    7 views Apr 1, 2018
  • 0:27

    roza

    38 views Mar 26, 2018
  • 0:08

    Shokuese, banda e motorëve tentojnë të vjedhin kamerën e BBC-së në mes të ditës

    17 views Mar 25, 2018
  • 0:06

    Enca

    9 views Mar 24, 2018
  • 0:23

    Super Salah, Egjipti në epërsi ndaj Portugalisë

    6 views Mar 23, 2018
  • 1:14

    Këngëtarja me famë botërore fanse e Encës: I dua këngët e tua

    9 views Mar 20, 2018
  • 3:15

    Del “filmi” i parë për qeverisjen e Ramës në 5 vite

    16 views Mar 18, 2018
  • 0:23

    Shkodran Mustafi shënon gol të bukur

    3 views Mar 11, 2018
  • 0:38

    Premtonin viza false për në Britani e Kanada, bien në pranga 16 persona në Fier (EMRAT)

    1 views Mar 10, 2018
  • 0:12

    Xhaka e ‘çmendi’ Wengerin pas asaj që bëri në “San Siro”, Ramsey shpërthen në të qeshura

    7 views Mar 8, 2018
  • 1:37

    Përmbytet autostrada Tiranë - Durrës , rruga me gropa paralizon qarkullimin

    0 views Mar 6, 2018
  • 1:03

    Masat e policisë, 3307 qytetarë nuk lejohen të udhëtojnë jashtë Shqipërisë

    1 views Mar 4, 2018
  • 0:45

    “Je i skaduar!”, Berlusconi kundërshtohet edhe kështu…(VIDEO)

    1 views Mar 4, 2018
  • 0:55

    Katedralja e Koces ne flake

    0 views Jan 6, 2018
  • 0:15

    Artisti i famshem ne Tirane

    3 views Nov 8, 2017
  • 0:57

    Shtie me arme ne gjermani shqiptari po martohej

    4 views Nov 8, 2017
  • 0:57

    Shqiptari shtie me arme ne mes gjermanise

    1 views Nov 8, 2017
  • 0:22

    Shes virgjerine

    12 views Nov 7, 2017
  • 0:22

    Shqiptarja shet virgjerine

    8 views Nov 7, 2017
  • 10:13

    Kallashi rrembehet nga maskat

    0 views Nov 6, 2017
  • 0:20

    Gol

    0 views Nov 2, 2017
  • 0:20

    Gol Partizani

    0 views Nov 2, 2017
  • 0:53

    Skenderbeu

    0 views Nov 2, 2017
  • 1:57

    1 views Nov 2, 2017
  • 1:33

    I moshuari

    0 views Nov 1, 2017
  • 0:36

    Perotti dhe Shaarawyt

    1 views Nov 1, 2017
  • 0:33

    Moderatores

    3 views Oct 31, 2017
  • 2:41

    Saimir Tahiri

    0 views Oct 30, 2017
  • 2:41

    0 views Oct 30, 2017
  • 1:33

    0 views Oct 30, 2017
  • 1:33

    emisioni

    0 views Oct 30, 2017
  • 8:54

    "Konkurenti" shokon publikun dhe jurine

    20 views Oct 30, 2017
  • 0:24

    Femijet me macen

    5 views Oct 29, 2017
  • 15:48

    Adelajda

    3 views Oct 29, 2017
  • 2:21

    Flet babai

    0 views Oct 28, 2017
  • 2:21

    Flet babai i Laert Haxhiut Po i ka vrare djali im, do ta var ne litar

    0 views Oct 28, 2017
  • 3:44

    Çiljeta shtatzënë dhe e “përgjakur”

    3 views Oct 28, 2017
  • 0:31

    Rama klan

    4 views Oct 27, 2017
  • 1:35

    12 vjeçari nga Elbasani 'zë' ngushtë Presidentin e Italisë me pyetjen e tij, ja si i përgjigjet Matatarella

    1 views Oct 27, 2017
  • 2:02

    Po nuk mora dozen, s’mund te jetoj

    4 views Oct 26, 2017
  • 2:02

    0 views Oct 26, 2017
  • 0:17

    Aksident i rëndë në Tiranë, makina përplas motorin, në gjendje të rëndë motoçiklisti

    0 views Oct 26, 2017
  • 0:27

    Armando Sadiku gjen golin

    0 views Oct 25, 2017