JOQ Albania

Latest Videos

 • 0:43

  CR7 shpërthen në lot, fjalët e padëgjuara të babait të ndjerë e shkrehin në vaj

  1788 views Sep 16, 2019
 • 0:59

  Të dashurës iu kthye bashkëshorti para kohe, detyrohet t’ia mbathë nga dritarja me të mbathura

  4002 views Sep 16, 2019
 • 0:32

  Kush e kapi tufën me lule të Jonida Vokshit?

  3813 views Sep 16, 2019
 • 0:29

  Goli i Cikalleshit

  568 views Sep 15, 2019
 • 0:23

  Stresi i përmalluar për Kejsin, i shpreh fjalë zemre: Si ta ndal unë lotin në këtë mbrëmje që m’ke lën ti n’vetmi

  11206 views Sep 15, 2019
 • 2:27

  Dasma e Jonida Vokshit/ Bëri saltro në ajër me vrull, Florian Agalliu "thyen qafën" në pistën e xhamit

  26147 views Sep 15, 2019
 • 0:48

  "O Kadastrën, o qokat e miqtë"/ Bëri të ndershmin, por çfarë thoshte para një viti Tan Lame

  956 views Sep 15, 2019
 • 3:58

  Zhytësi publikon videon e frikshme, ky është momenti kur 'takohet' ballë për ballë më një anakonda gjigante

  39105 views Sep 14, 2019
 • 0:06

  Me pafytyrësinë më të madhe, maniaku ulet para vajzave dhe nis të vetë-preket

  16402 views Sep 14, 2019
 • 1:26

  Sapo e kishte blerë 47,000 paund, pronari sheh sesi hajdutët i vjedhin Mercedes-in brenda 60 sekondave

  4869 views Sep 14, 2019
 • 0:40

  87-vjeçari sfidon të rinjtë, hidhet nga ujëvara 8 metra e lartë

  585 views Sep 14, 2019
 • 0:54

  Administratori i Rilindjes, kërcënon hapur banorin: Veç në q*ftë nanën e vet Edi Rama se ka me i dal zot

  1691 views Sep 14, 2019
 • 0:15

  E pritën 25 mijë tifozë në aeroport, Falkao ja u shpërblen në mënyrë perfekte

  667 views Sep 14, 2019
 • 2:49

  Pësoi djegie në 30% të trupit nga eksperimenti i shkuar keq në klasë, 22-vjeçari dëmshpërblehet me 60 milionë dollarë

  163 views Sep 14, 2019
 • 0:9

  “Toyota” shtyp për vdekje këmbësorin në Durrës

  453 views Sep 14, 2019
 • 0:20

  Zhytja spektakolare që po "çmend" botën, i riu mbipeshë kalon përmes kamardares

  4539 views Sep 13, 2019
 • 4:08

  Njihuni me 4 “bishat” e BMW-së që do të prezantohen në premierën botërore të automobilave

  602 views Sep 13, 2019
 • 0:16

  E kishte mendjen tek celulari, makina fluturon në ajër 23-vjeçaren

  276 views Sep 13, 2019
 • 0:25

  Po i bënte shoferit të makinës si ‘i fortë’, e pëson keq këmbësori që po kalonte rrugën

  1384 views Sep 13, 2019
 • 1:00

  Nis shtrimi i tapetit në “Arena Kombëtare”, tifozët: Stadium i keq, në Paskuqan e kanë marrë këtë barin?

  3788 views Sep 13, 2019
 • 0:39

  Morën vesh që po martohej fshehurazi me një tjetër, dy gratë ‘kapin në dru’ burrin në mes të rrugës

  410 views Sep 13, 2019
 • 0:07

  3 "Benza" dhe "Toyota" përplasin qytetarin në trotuar

  179 views Sep 13, 2019
 • 0:19

  Shkrumbohet nga flakët “ML” në autostradë

  4 views Sep 13, 2019
 • 0:20

  Tre burra hidhen në lumin Danub, ishin sipër trenit që lëvizte me shpejtësi marramendëse

  810 views Sep 13, 2019
 • 0:08

  Roma bën gallatë me trajnerin e Kosovës, poston videon qesharake në internet

  5045 views Sep 13, 2019
 • 2:59

  Untitled.avi

  2 views Sep 13, 2019
 • 0:31

  Puthja pasionante që po "çmend" rrjetin, këngëtarët e njohur konfirmojnë romancën e tyre

  2385 views Sep 12, 2019
 • 0:19

  Xhamadani

  1263 views Sep 12, 2019
 • 0:30

  17-vjeçari qëllohet pareshtur me thikë para dyqanit të KFC, rrëqeth me fjalët para vdekjes

  19918 views Sep 12, 2019
 • 0:53

  Tifozët kroatë lënë pa fjalë vogëlushen, reagimi i saj do ju surprizojë

  4561 views Sep 12, 2019
 • 0:36

  “Çmenden” vajzat në internet, po ngjisin buzët që t’u duken më të trasha

  4440 views Sep 12, 2019
 • 0:15

  Motorët e avionit morën flakë, pasagjerët në panik nisin mesazhet e lamtumirës: Diçka po shkon keq, të dua

  15538 views Sep 12, 2019
 • 0:18

  Lëvizja e Rei Manajt mahnit UEFA-n, ja vlerësimi i madh që i bën shqiptarit

  1786 views Sep 12, 2019
 • 0:41

  Makina e ‘fluturoi’ në ajër, nxënësi që po kalonte rrugën shpëton mrekullisht dhe çohet në këmbë

  2869 views Sep 12, 2019
 • 2:27

  Vlonjati i futet në zyrë dhe bën për një lek nëndrejtorin e Kadastrës: Rama shikoje këtë oligark, do marrësh masa more vesh?

  6155 views Sep 11, 2019
 • 1:10

  Po shihte ujëvarën, 26-vjeçarja filmon veten ndërsa rrëzohet nga 15 metra lartësi

  2462 views Sep 11, 2019
 • 0:44

  “Po na marrin bidonat” ushtarët e Veliajt tmerrojnë fëmijët

  2445 views Sep 10, 2019
 • 0:31

  Ka vetëm një krah, por kjo s'e ndal të ngrejë pesha/ Ky është i riu që do t'ju frymëzojë me kurajon e tij

  149 views Sep 10, 2019
 • 2:05

  I pa që po keqtrajtonin një qen/ Turisti rus ndërhyn, dy të rinjtë nga Vlora e ‘kapin në dru’

  8933 views Sep 10, 2019
 • 0:38

  Kishin vetëm dy ditë pa u parë, përqafimi i dy shokëve të vegjël do ju zgjasë jetën

  8308 views Sep 10, 2019
 • 1:30

  Qëlloi për t’i marrë jetën një personi/ Plumbi bën rikoshetë dhe i kthehet mbrapsht, dalin pamjet nga incidenti fatal

  25943 views Sep 10, 2019
 • 0:07

  "Fordi" përplas motorin në superpstradën Lezhë-Laç

  299 views Sep 10, 2019
 • 8:46

  Nga 0 në 280km/h në 8.3 sekonda, kjo është “bisha” e fundit e Ferrarit

  1164 views Sep 10, 2019
 • 0:29

  E lindi dhe e futi në një qese plastike, nëna filmohet duke braktisur foshnjën jashtë një supermarketi

  19270 views Sep 10, 2019
 • 0:23

  Qeni pushon se qari femijen

  4728 views Sep 9, 2019
 • 0:29

  Ronaldinho nuk e ka humbur klasin, ja si e “poshtëron” kundërshtarin

  1446 views Sep 9, 2019
 • 0:25

  Momenti i turpshëm kur na ngatërruan himin/ Tym fytyrat e futbollistëve tanë

  21156 views Sep 8, 2019
 • 0:30

  Neymar nuk ka faj që ankohet, kjo ndërhyrje i rrezikoi jetën

  8602 views Sep 7, 2019
 • 0:51

  “Me pëlqimin e prindërve”/E strukur pas burrit me kokën ulur, vajza 11-vjeçare detyrohet të martohet me një 22-vjeçar

  3144 views Sep 7, 2019
 • 0:30

  Po shihte një femër që po ecte në trotuar, drejtuesi i furgonit i bën "gropën" vetes

  9389 views Sep 7, 2019
 • 0:24

  Mbrojtësi më i shtrenjtë në botë turpërohet keq nga një 19-vjeçar

  11575 views Sep 6, 2019
 • 2:42

  Peshkatarët i lëshuan të voglin që e kishte zënë rrjeta, nëna delfin kërcen përpjetë nga gëzimi

  20274 views Sep 6, 2019
 • 0:10

  Motori i Policisë Rrugore në korsinë e biçikletave

  1396 views Sep 5, 2019
 • 1:56

  Pamje +18/ Ky është plazhi shqiptar ku turistët shfrenohen fare, pinë "mall" dhe e bëjnë në grup

  54492 views Sep 5, 2019